Regionalna firma a marketing – o pozycjonowaniu stron w Krakowie

Zamów pozycjonowanie Krakow na seo4.net/pozycjonowanie-stron/krakow/.

Ogólna dostępność internetu oraz wygoda wykorzystania go w celu wyszukania potrzebnych produktów i usług spowodowała, że każde przedsiębiorstwo pragnie teraz zaistnieć w sieci. Rzecz jasna, samo posiadanie strony firmowej nie zagwarantuje, że potencjalni klienci do nas trafią – ważna jest bowiem obecność na wysokich miejscach w wynikach wyszukiwania. Mnóstwo mniejszych firm, świadczących usługi jedynie na niewielkim obszarze bądź wręcz w jednej miejscowości, np. w Krakowie bądź w Bydgoszczy, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron to szansa dla drobnych firm

Użytkownicy sieci poszukując w wyszukiwarkach ofert usług lub sklepów stacjonarnych stosują zwykle frazy lokalne, czyli zawierających nazwę konkretnego miasta, przykładowo “wizażystka kraków”, “sklep z oponami kraków” albo “restauracja indyjska kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla mniejszych podmiotów na zaprezentowanie swoich usług docelowym odbiorcom, zamieszkującym na konkretnym obszarze. Usługa pozycjonowania dla firm regionalnych ma wszelkie cechy standardowego pozycjonowania. Wyróżnia się w rzeczywistości tym, iż strategia SEO skierowana jest na przyrost widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, na przykład przez przygotowanie zoptymalizowanego pod te frazy contentu, założenie i optymalizację wizytówki Google Moja Firma czy zdobywanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami, które pomagają wyszukiwarkom powiązać firmę z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla podmiotów z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w obszarze projektowania stron www i pozycjonowania, optymalizacji od blisko 15 lat. Przez ten czas dogłębnie poznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu lokalnym podmiotom poprawić widoczność ich stron firmowych i tym sposobem trafić do nowych odbiorców. Oferujemy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie link building, optymalizację techniczną strony oraz uaktualnienie treści. Nad realizacją planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem działań czuwa osobisty opiekun, a klient może sprawdzać cyklicznie rezultaty pozycjonowania dzięki naszemu autorskiemu narzędziu SEO Extranet.

Nasza lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]