Stwórz swoje miejsce w sieci – projektowanie stron internetowych

Jeśli interesuje Cię korzystna oferta tworzenia i pozycjonowania stron internetowych, wejdź na seo4.net.

Wygoda witryn www wynika przede wszystkim z ich projektów. Projektując strony www należy nie tylko opierać się na względach estetycznych, ale także doświadczeniu klientów – kiedy nawigacja na stronie przysporzy im trudności, szybko przeniosą się na drugą stronę i zdecydują się na towary konkurencji. By zatem strona dała nam oczekiwane zyski, należy zatroszczyć się o to, by była odpowiednio zaprojektowana. Jak jednak prezentuje się właściwie stworzona strona? Co zrobić, by użytkownicy nie opuścili jej zbyt prędko?

Reguły projektowania stron internetowych

Centralną regułą, jaką należy kierować się projektując strony internetowe jest odznaczenie najważniejszych elementów portalu – ściągną wówczas wzrok internauty oraz nakłonią go do kliknięcia. Najłatwiej uczynić to możemy dzięki użyciu kontrastowych odcieni, nie zapominając oczywiście o tym, by tony bilansowały się na ekranie. Istotna jest także to, żeby główne części witryny umieścić na osi, po której wędruje wzrok użytkownika – to kwestia standardów od lat stosowanych w sieci.

Komu zlecić projektowanie stron internetowych?

Jak nietrudno się domyślić, zaprojektowanie dobrej witryny www nie jest łatwe. W przypadku witryny firmowej nietrafionym pomysłem będzie więc samodzielne jej zaprojektowanie. By mieć gwarancję, że witryna będzie generować korzyści, należy zlecić to fachowcom – najlepiej agencji doświadczonej tak w projektowaniu witryn, jak i ich wdrażaniu, optymalizacji oraz pozycjonowaniu.

Nasza lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]