Wszystko co warto wiedzieć o zabytkach i atrakcjach Małopolski znajdziesz online

Skieruj się na https://visitmalopolska.pl/pl/strona-glowna, żeby dowiedzieć się więcej o nieznanych miejscach w Małopolsce.

Mimo, że małopolskie jest jednym z najmniejszych województw w naszym kraju, ma ono sporo do zaoferowania zarówno odwiedzającym zza granicy, jak i z innych części kraju. Dzieje się tu dużo, stąd często trudno znaleźć coś dla siebie w natłoku informacji o godnych zwiedzenia zabytkach oraz zbliżających się eventach kulturalnych czy sportowych w Małopolsce.

Najciekawsze miejsca w Małopolsce – poznaj portal opracowany specjalnie dla turystów

Aby przybliżyć wszystkim ciekawe miejsca turystyczne tego regionu, przygotowano stronę visitmalopolska.pl. Znajdziesz tu wiadomości nie tylko o interesujących zabytkach oraz miejscach w Małopolsce, jak również o pokazach i imprezach folklorystycznych, sportowych czy kulturalnych organizowanych na jego obszarze. Witryna prowadzona w ramach projektu Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. Czego dowiemy się na stronie? Turyści myślący o przyjeździe do Małopolski już na stronie głównej dostrzegą mapkę, na której migiem odnajdą schroniska, motele i hotele, zabytki i muzea oraz Centra Informacji Turystycznej położone w miejscowościach Małopolski. Strona ułatwia zaplanowanie wizyty na południu Polski również pod względem logistycznym, dostarczając informacje zarówno o parkingach i wypożyczalniach aut, jak i o dworcach kolejowych i lotniskach. Natomiast dla tych, którzy z rozmaitych powodów nie mogą przyjechać do Małopolski, portal przygotował liczne wirtualne spacery pokazujące m.in. Małopolską Trasę Światowego dziedzictwa UNESCO, piękno miejscowego folkloru czy atrakcje narciarskie.

Serwis o atrakcjach turystycznych w Małopolsce dba również o zagranicznych podróżników

Strona visitmalopolska.pl nie zaniedbuje także zagranicznych przyjezdnych, którzy chętnie odwiedzają Kraków, Zakopane oraz pozostałe ciekawe miejscowości. Ciekawostki znajdujące się na portalu dostępne są więc w języku angielskim, ale prócz tego w między innymi w języku niemieckim, francuskim, rosyjskim i hiszpańskim. Niesłychanie wartościowy dla cudzoziemców może być także dział Rozmówki, gdzie poznają najpopularniejsze słowa i powiedzenia, które pozwolą im porozumieć się z Polakami w przeróżnych sytuacjach, które mogą ich spotkać w czasie podróży po naszym kraju. Turyści z zagranicy znajdą tu listę ambasad oraz konsulatów zlokalizowanych na terenie Małopolski.

Nasza lokalizacja:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego